Jdi na obsah Jdi na menu
 


To mě baví je písnička od kapely Pod stolem a ač je to paradoxní, najdete jí na albu kapely Zvlášňý škola, co se jmenuje Desítka (ale jestli kecám, tak nechtěně). Ona je to stejně ptákovina, když si koupíte cédéčko, že tu kapelu na něm máte rádi a ono je tam pár fláků a pak tam je úplně jiná kapela, většinou na konci. Takové věci mi provedla kupříkladu kapela Divokej Bill, jestli si pamatujete album Svatá pravda, nebo mám ten dojem, že tenkrát Kejmla se svou geniální kapelou Tupá ruční pila měla na demu čtyři svoje věci a dvě od Hrdlajs family, což byla taková plzeňská obdoba „kellydebili“ a to především proto, že všichni zúčastnění byli (a ti, co to přežili, tak pořád jsou) členové rozvětveného klanu Hrdličků. Ono jich je totiž ranec a není divu, když má každej pět dětí. Jen Kejmly maminka měla dítě jedno, ale zase ten jedinej kousek vydal za deset, takže jí budiž odpuštěno. Zase se na mě bude někdo zlobit, že o něm píšu, jako třeba Roman Kobra alias Gratzi. Ten mi to minule zakázal o něm psát, takže se ti, chlapče, omlouvám, ale musím tě tu teď zmínit, když si mě zakázal o tobě psát a jinej příklad mě zrovna nenapad‘… On mi vůbec vždycky, když tady něco naplácám, přijde nějakej emajl, kde mi někdo písá, že jsem pitomec, hlava vyžraná, hlupák neuvěřitelnej a blbec bez budoucnosti. Já to beru, souhlasím, podepisuji. Ale pšššt, nikomu to neřikejte, to je děsně tajný tajemství. Jenom jednu věc nechápu. Že se vám chce lézt do mejlu a vůbec tolik klikat, když tadyk máte na to ty commenty. Pořád to někomu píšu. Tak mi to můžete psát sem, stejně už to každej dávno ví.
Mno a teď vůbec nevim, o čem jsem to vlastně chtěl psát. Vlastně vim. O věcech, co mě baví. Ono mě toho totiž poslední dobou moc nebaví, takže to bude hrozně rychle hotový. Tak aby bylo jasno – baví mě tžeba jezdit golfem, ale má to tu vadu, že pořád nemám naftu, protože na ní nemám chechtáky. Pamatuju si, jak jsem před pár létama byl s Martinem na takzvané Road to Hell, to bylo ještě s Trabifukem a najely jsme ranec kilometrů a v každý větší obci jsme si dali kafe a kolu. Teda já tehdy kafe ještě nepil, takže spíš jen tu kolu. Výskledek byl ten, že Martin měl dvanáct kafí a stejně v tom autě usnul. Co vůbec dělá teď? To ani nevím. Ale mohli bychom někdy zase vyrazit, ale jak jsem psal, nejsou love (love vole) a tak si asi musím nechat zajít chuť. Mno, abych tu jen tak blbě neplácal – Road to Hell spočívala v obrážení festivalů a mezi tím jízdou kamkoli a jakýmkoli směrem s jistými náhodnými zastávkami. A všichni na nás mávali, páč jsme měli místo vlajek šátky s lebkama a vůbec jsme vypadali jako dobrá atrakce. Ale to jsem byl ještě parchantík neuvěřitelný a už je to vůbec docela dlouho. Mno a když už jsem ten velkej kluk a byl by z toho třebas príma výlet, tak zase není ta nafta. Ale to už tu píšu asi po desátý, prostě to zas vypadá, že brečim. Nebrečim, jen mě to trochu sere.
Pak mě taky baví posezení s príma lidmi. Musím zmínit třeba Sašu, když už jsem mu tim vyhrožoval. V pátek v Obratníku mělo být asi víc lidiček, ale dorazil jen Saša, jako správný žráč a opilec (opět zasvěcení vědí, já tu historku, z který to pochází, stejně vyprávim všude). A jsa inspirován vlastní depkou pil pivo jak vodu a jsa inspirován jakousi slečnou, cpal se párkama s křenem a hořčicí. A jako každej si pochopitelně myslel, že se v mém drahém zaměstnání vyrábí tužky. Nevyrábíme tužky, herdek filek, už si to lidi, pro jednou pamatujte! A kdo potřebuje důkaz, nechť hodí voko do odkazů (nalevo od těhle canců) a máčkne na Koh-i-noor, což je regulérní domovský sajt mého zaměstnání. A tam je určitě rubrika, jmenující se něco jako Produkty nebo něco takovýho. A kdo najde jedinou tužku, vyhrává milion. :) Ale to jsem zakecal to posezení, že? Mno, tak abych se trochu porozprávěl. V pátek měl dorazit ještě minimálně Ultrainfernal, aby tedy byl náš Klub anonymních alkoholiků (mě do toho netahejte, já to nevymyslel – a pil jsem nealko piváky) kompletní. Ale ten měl buď rýmičku nebo bebíčko, což jsou nejhorší mužské nemoci, pokud o tom ještě nevíte. A tudíž nedorazil. Jeho chyba, mohl se pobavit jako já. Ono totiž sednout si se Sašou „na jedno“ to je zážitek. A nebyl jsem zmatenej, jak o mě tvrdí na svejch stránkách, to spíš on je zmatenej, páč tvrdil, že je nudný pán a mě to připadá spíš naopak. Jestli jste nikdy neviděli, že ve společnosti x lidí nemluvím nejvíc já, ale někdo jinej, pak se zaručeně přijďte příště podívat, bude-li nějaký příště. Stojí to za to. Mno, prostě mám rád takový sezení s lidma, s kterejma je tzv. lidová prdel. Ale zase jsme u toho – nejsou chechtáky, takže svá sezení musím bohužel omezovat na dobu po výplatě, neboť před výplatou (jako třeba teď) je zhola nemožný někam jít. Jsem totiž vzdělanec a jako takový znám staré a pravdivé heslo: bez peněz do hospody nelez.
A pak mě baví taky jedna slečna, a to nesmírně a až nebezpečně (:D), ale o tom třeba příště. Teda jestli jí to nebude vadit. Doufám, že ne.
Mno, jak se zpívá v tý písničce: já mám rád všechno, co ti vadí – to mě baví… Ach jo. Nejsem já vůl? Když najdu slečnu, na kterou tenhle úryvek neplatí, tak to úplně doseru, mno. Jsem hloupej a ne žádnej vzdělanec. Ach jo. Depka na mě leze. Tak radši čuz, třeba bude zejtra lepčí nálada.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kuš, Azore !

(Kobra, 3. 3. 2008 14:04)

Ale působí, jenže zřejmě obráceně, no ... :-)

Asi tě plácnu, kamaráde :)

(SkunnY, 3. 3. 2008 12:52)

mno ale máš pravdu, to jsem zapomněl :D a hubenej jsem, páč mám nerfy :D To bys mel znat, ale na tebe to, jak vidno, nepusobi :D

Azor II

(Kobra, 3. 3. 2008 12:39)

Ale asi má tasemnici, když vypadá, jak vypadá ....

Azor

(Kobra, 3. 3. 2008 12:19)

Jo, a taky není vůbec zablešenej a pravidelné ho očkujeme :-)

.........

(já to nejsem, 3. 3. 2008 11:57)

Tak jí řekni, tý depce, ať zase odleze nebo nikam nejedu, a protože mam objednaný - tatiiii, tady taxiii, do Stk, tak už to nemůžu zrušit, páč to "taxi" by křičelo a protože já bych se s nim nerada hádala než s nim spadne to letadlo na cestě do Ruska, musela bych spát někde pod mostem a to se mi moc nechce. Hezký den a úsměv na rtech :-) K.

moji věrní pochopili :)

(SkunnY, 3. 3. 2008 11:51)

ach, děkuji ti, kamaráde, z největších, za tvá povzbuzující slofa :D tvůj vzkaz zní jako: je hodný a přítulný, říkají mu azor, nekouše, barák hlídá... mno nic :))

???

(Kobra, 3. 3. 2008 11:33)

Jojo, moc pěkný. Já jsem náhodou rád, že se o mě zmiňuješ. Aspoň se o mě ví, že. A depku nech na jindy, je krásné a radostné pondělí pitcho !!!
Jo a tý slečně, o který píšeš, že tě baví, bych chtěl vzkázat : vzhůru do něj !!!!!!!