Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hurá, je pátek, v Kolbence svátek! A tak, zcela logicky, vzpomínkou na své rané mládí, zvolil jsem dnes již legendární halekačku od Arakainu. Jojo, to zas bude dneska flám, musim na poštu odpoledne. Ono totiž není nic příjemnějšího, než stát frontu na poště, obvzláště, je-li ta fronta plná důchodců, kteří přece nemůžou přijít dopoledne, když mají stejně čas. Minule mě jedna paní ještě skoro vynadala, že tam jsem – víte jak, ona chudák stará a chromá chtěla pustit a já ošklivý a drzý mlaďoch si dělám, že někam spěchám a nechci jí pustit schválně. To je dneska mládež! Já nevim, co bych s těma mladejma udělal, asi to začnu topit, nebo s tim začnu topit. Jenže, jak praví stará pravda, „dětma nezatopíš.“
Už je zase v rádiu reklama na A.E. – kdo na to jde od lesa, vysere se na esa. Ale to sem asi nepatří, to jsou moje problémy, že…? Mno možná, kdybych byl hloupý, ale ambiciózní anální alpinista, jakých tam potkáte ranec, tak jsem tam třeba dodnes a dělal bych vééélikou kariéru. Bohužel, já holt radši dělám v klidu, bez nějakýho zbytečnýho buzerování. Ale nic nic.
Dostal jsem už zase děsně vynadáno, že jsem ošklivý negativista, takže nebudu nadávat, pomlouvat a depkovat. A taky nebudu psát o tom, co se mi stalo, pak se zas od někoho dozvim, že jsem sebestředný ještě ošklivější egoista. Já vim, jsem no…
Tak už jsem to vymyslel. Ptáte se co? No, vymyslel jsem, jak to zařídit, abych se stal tím filozofem, jak jsem si předurčil v minulých Ketzech. Úderem druhé hodiny totiž nepůjdu na poštu, ale do knihovny a budu tam ležet v knihách. A pak, zmožen studiem, koupím si mošt a půjdu se natáhnout do lesa na jehličí… A jak u toho usnu, tak tam zarostu a už nebudu moct zpátky, tudíž tam zůstanu a bude ze mě lesní muž – filozof. To je zas myšlenka, že? Každopádně bude príma, až mě najdou za sto v roští, jak mě ohlodávaj hadi a štíři, vezmou moje geniální zápisky a tyhle kecy (nebo Ketzy) budou vydávat za geniální myšlenky geniálního myslitele. Ježiš, já zapomněl, že to nejde, páč moje piliny vymyslí za sto let tak jednu A4, a to ještě ke všemu pochybné kvality.
To by mě jako fakt zajímalo, kdo na moje stránky leze mezi první a druhou hodinou ranní… Dokonce šest lidí tu bylo. Lidi, choďte spát, ne? :) A neřikejte mi, že sem nelezete, já to všechno vidim. Ale chápu, že když člověk nemůže usnout, že si tady něco přečte, omdlí a probudí se nad ránem, ještě v šoku. Tak zas z tohoto pohledu vám to schvaluju, ale bacha… Sedět v noci u čopítače, to není nic zdravýho na oči, tak neblbněte. :) Jo a vůbec, co mě urgujete, že nejsou Ketzy? Mno když já měl fakt dovolenou a na dovolený jsem se věnoval jiným bohulibým činnostem. A pak zas nebyl čas, než jsem rozehnal tu haldu práce, co se mi sem nahrnula, jak jsem měl tu dovolenou. Začarovanej kruh? Ne, děti, to je tady normální.
Na matějský prej včera vypli proud. To mají blbý, co? Zase se nepovozí. Mají makat, jako já třeba a bylo by jim to jedno. Takhle prej byli rozladění. Teď jsem si představil, jak frajer sedí na ruskym kole, až úplně nahoře, a čeká až zapnou proud. A čeká hodinu, dvě, už má hlad, je mu zima, je počůranej, páč už to nevydržel… Navíc na to podělaný kolo lez kvůli nějaký slečně (nic moc, jak tak koukám – rozhodně bych kvůli ní nelez na nějakou atrakci podobného typu) a přitom se hrozně bojí vejšek. Tak se potí, což je v kombinaci s tim počůráním docela šílená kombinace. Ještěže je až nahoře a ti pod ním (možná podobně počůraní) necítí, jak děsně smrdí. Ale ta slečna už ho asi nebude chtít. Zatím se drží statečně. Ale jestli tam budou ještě deset minut, budou na tom stejně. Nakonec ten chudák ještě dostane vynadáno, že kupoval tu kolu. A vůbec – že ho neposlala vlastně do jistých míst už na tý nejhloupější diskotéce, kde jí u baru potkal, snažil se být milej a zval jí na panáka. Hroznej osud. Asi už nikdy nepolezu na ruský kolo. Bože, ten pán, co kecá v tom rádiu, to je inteligent. Povídal, že koho chytne flagrantně porušovat předpisy, ten uvidí. Nebo spíš neuvidí, bude mít auto na odtahovym parkovišti. Flagrantně. To je blbec… To mi připomnělo inženýra mňauKoťátka z A.E… Kdybyste nevěděli, kdo to je, to je ten, co si koupil Oupl Tajgra, protože to bylo vysoce korektní a sofistikované a páč má dvě školy na ty automobily v júesej a tudíž má produktovou znalost, což já mít nemohu :)
To je zase výlev dneska. On mi někdo ten pozitivní pracovní den někdo určitě zas zkazí. Třeba pan Mohr až přijde, už jsem ho musel vyhodit včera a jak už ho tak znám, nebylo to nic platný. Zavřu, zamknu a fertik.
Ale na večer se těším. Jen musím jít odpoledne ještě taky uklidit, páč jsem včera doma něco rozlil a jak jsem to utíral tim hadrem na podlahu, tak byl úplně černej. Z toho vyplývá, že bych mohl třeba taky vytřít. Já jen nevim, kdo mi tam ten bordel dělá. Já tam přece skoro nejsem, takže jsem vymyslel, že vždycky, jak jdu do práce mi tam někdo vleze a celej den špiní nádobí, podlahu, všude pohazuje hadry a kouří jednu od druhý. Jo, a taky pořád dělá kolečka na vaně. Dobytek. A pak to tam nemá takhle vypadat. Jen teda fakt nevim, kdo to je, protože mimo mě má klíče jen máma. Ale ne, maminka je čistotná, ta to není. Musím se jí zeptat, jestli ví určitě, že si ty klíče někdo nepůjčuje. To se zjistí. A až to zjistim, bude baci baci. :)
Teď mě tak napadlo, že jsem si chtěl uvařit kafe. Tak já jdu vařit kafe a svoje další myšlenky nechám na příště, ať máte prostor to zase vydejchat. Stejně bude za chvíli osm, zapne se AVG a celej komp zase zamrzne a spadne. V tom lepším případě. Tak pápá lálá pápá pó pápá tinky vinky a já jdu pro vodu. A těšit se na večer. Možná nakonec nějakej ten páteční flám bude, mno. Jestli budou nějaký vnitrostátní poukázky neboli hehtáky. Nic, melu zas. Čuz buz.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář